Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.Náhlad` fotky pre zobrazenie detailu kliknete.
Odporúčajte tyto stránky:
 

Hotel Vyhlidka / ubytovanie Luhacovice Vítajte

Hotel Luhacovice Vyhlidka

Hotel Vyhlídka **** sa nachádza na brehu Luhačovickej priehrady na území obce Pozlovice. Centrum kúpeľného mesta Luhačovice je vzdialené do 20 minút od opustenia hotela pohodlnou chôdzou Jurkovičovým chodníkom ku kolonáde.

Hotel Vyhlídka svojim návštevníkom ponúka príjemné ubytovanie, kvalitné služby, stravovanie, odpočinok s relaxačným zázemím i športové vyžitie v novo zrekonštruovaných priestoroch. V hoteli sú organizované pracovné stretnutia, konferencie i súkromné ​​akcie. Snúbenci si hovoria svoje áno priamo na terase hotela. Malebné okolie láka k výletom peších, cykloturistov i milovníkov in-line korčuľovania.

Ubytovanie v Luhačoviciach hotel Vyhlídka:
Hlavná budova hotela s recepciou prešla rozsiahlou rekonštrukciou v roku 2006, a jej interiér je v štýle Architekta Jurkoviča, ktorý dal podobu mnohých budovám v Luhačoviciach. Pre hostí je v hoteli Vyhliadka v Luhačoviciach pripravených 12 izieb, z toho 4 izby Deluxe. Izby sú štandardne dvojlôžkové s možnosťou až 2 prísteliek. Každá z nich má vlastný veľký balkón s posedením a s výhľadom na priehradu.

Interiér depandancie bol zrekonštruovaný v roku 2009, a je naopak v modernom štýle. Jeho kapacita je 35 izieb so 72 lôžkami. Izby sú jedno až trojlôžkové, 7 z nich sú nadštandardné apartmány, 10 izieb Deluxe. Aj tu má väčšina izieb balkón s výhľadom na priehradu. Pre potreby hostí je na prízemí hotela salónik, raňajky sú zabezpečované formou rautu v hlavnej budove.

Celková ubytovacia kapacita hotela Vyhliadka Luhačovice je 98 lôžok a 22 prísteliek. Pre najmenších hostí sú k dispozícii detské postieľky. Parkovanie pri hoteli zdarma, parkovanie v garáži za poplatok.

Hotel Vyhlídka ubytovanie Luhačovice reštaurácia:
V útulnej reštaurácii sú servírované krajové špeciality i medzinárodnej kuchyne. Vo vinárni v prízemí aj v reštaurácii je široký výber vín nielen z Moravy, ktoré uspokoja aj náročnejšiu klientelu. Za priaznivého počasia, najmä v letných mesiacoch je otvorená priestranná a čiastočne zastrešená terasa pre 120 osôb s obsluhou. Pre okoloidúcich a športovcov je pripravené rýchle občerstvenie vedľa hrádze priehrady pri novom Aquaparku.

Hotel Vyhliadka v Luhačoviciach ponúka možnosť usporiadať spoločenské i pracovné stretnutieav reštaurácii pre 120 osôb a v salóniku so 40 miestami, oboje vybavené plátnami a dataprojektory.

Luhačovice ubytovanie hotel Vyhlídka relaxácia a okolie:
Relaxačné zázemie hotela Vyhliadka v Luhačoviciach má skôr komorný charakter. Jeho súčasťou je sauna, whirlpool, pracovisko maséra, šatne a sociálne zázemie. Sauna má kapacitu 15 osôb a whirlpool 8 osôb. Hosťom sú k dispozícii dve bowlingové dráhy, šípky, biliard a detské ihrisko.

Malebné okolie láka k výletom peších, cykloturistov (cyklotrasa 5238) i milovníkov in-line korčuľovaniea(okruh okolo priehrady cca 3,5 km). Priamo pri hoteli je novo vybudovaný vonkajší aquapark. Nepravidelne sú poriadané tanečné večery, posedenie pri cimbale, tematická gastronómia, ochutnávky vín alebo v letných mesiacoch veľké grilovanie na terase.

Hotel Vyhliadka v Luhačoviciach je certifikovaný medzinárodnou značkou "Cyklisti vítaní", poskytuje služby ako kvalitné odstavné miesto pre bicykle a batožinu v dohľade hosťa; uzamykateľná miestnosť pre bezplatné odloženie bicyklov; možnosť praní a usušení oblečenia a výstroje; poskytnutie základného náradia na jednoduché opravy bicyklov; požičanie základného vybavenia pre umývanie kolesa; lekárnička a sprostredkovanie výpožičky kvalitných bicyklov.

Hotel Vyhliadka v Luhačoviciach je tiež "baby friendly" - priateľský k deťom. Poskytuje služby a produkty, ktoré umožňujú vyžitie pre rodiny s deťmi.

Výlety a exkurzie do okolia penziónu Vyhliadka:
Každý utorok možnosť exkurzie do plniarne najznámejšej luhačovickej minerálne

Hotel Luhacovice Vyhlidka - Služba na recepcii je 24 hodínHotel Luhacovice Vyhlidka - V hoteli je biliardHotel Luhacovice Vyhlidka - Pri hotely je vlastné parkoviskoHotel Luhacovice Vyhlidka - hotel má reštauráciuHotel Luhacovice Vyhlidka - možnosť pripojenia na internetHotel Luhacovice Vyhlidka - k dispozícii letná terasaHotel Luhacovice Vyhlidka - akceptuje creditné karty Eurocard/MastercardHotel Luhacovice Vyhlidka - akceptuje creditné karty VISAHotel Luhacovice Vyhlidka - Iybz sú vybavené televízoromHotel Luhacovice Vyhlidka - Izby s vlastnou kúpelkouHotel Luhacovice Vyhlidka - Izby s vlastnou toaletouHotel Luhacovice Vyhlidka - v izbach je telefon